• Pitný režim

• Prosíme rodičov, aby denne svojim deťom nosili podpísanú uzatvárateľnú fľašu s vodou pre pitný režim, a to vzhľadom na vysoké teploty.

Takto zabezpečíme označenie bezpečného a hygienického pitia každého dieťaťa na pobyte vonku.

• Výlet 25.6.2021

• V prípade priaznivého počasia sa dňa 25.6.2021 t. j. v piatok.  všetky deti  MŠ doobeda zúčastnia „výletu“ na futbalové ihrisko. Prosíme preto rodičov, aby vybavili svoje deti batohmi s pitím a šiltovkou proti slnku.

• Slávnostná rozlúčková akadémia s predškolákmi

• Milí rodičia predškolákov oboch veľkých tried (max. dve osoby na 1 dieťa), srdečne Vás pozývame  na Slávnostnú rozlúčkovú akadémiu, ktorá sa uskutoční dňa 23.06.2019 o 16.00 hod. na školskom dvore pri MŠ Chtelnica. (Poznámka: v prípade nepriaznivého počasia sa presunie na iný dátum, ten včas oznámime!)

Počas Akadémie  sa predškoláci rozlúčia so zamestnancami MŠ a so škôlkou, poďakujú sa za starostlivosť počas celej dochádzky v MŠ kultúrnym programom, budú slávnostne pasovaní p. riaditeľom školy  za žiakov ZŠ a obdarení osvedčením a darčekmi. V závere si pomaškrtia pri rozlúčkovej hostine.

Rozlúčka sa bude konať za týchto protiepidemiologických opatrení: dodržiavanie odstupov, použitie rúška, dezinfekcia rúk, nezdržiavanie sa na dvore po ukončení akadémie.

Tešíme sa na spoločne strávený čas pri tejto príležitosti s prezentáciou pamätného TABLA našich predškolákov.

• PREVZATIE ROZHODNUTÍ

• Oznamujeme všetkým rodičom budúcich škôlkarov,  ktorí  boli na zápise detí do MŠ pre školský rok 2021/2022 v máji 2021, že pre rozhodnutia si treba prísť do MŠ  dňa  14.6.2021 t. j. v pondelok v čase od 11,30h. do 15, 30 hod.  (tel. 0901 702 305)

• Výlet ku kaštieľu a iné akcie v júni 2021

• Oznamujeme rodičom, že dňa 10.6.2021 t.j. štvrtok sa všetky deti MŠ zúčastnia výletu – pikniku v areáli kaštieľa v Chtelnici. Výlet bude v dopoludňajších hodinách. Okrem pikniku nás čaká prechádzka po Veľkom parku pri rybníku a v okolí kaštieľa, nebudú chýbať ani hry a športové aktivity.

Žiadame rodičov, aby deti v tento deň vybavili batohmi s pitím príp. aj drobným občerstvením (deti desiatu dostanú počas piknika prinesenú z MŠ), obuli im obuv vhodnú na turistiku, obliekli voľný športový odev a šiltovku proti slnku.

Poznámka: V prípade nepriaznivého počasia sa výlet presunie na iný dátum.

Ďalšie plánované akcie MŠ v júni 2021:

• 22.6.2021 dopoludňajších hodinách  divadielko Na Traky s názvom Ako namaľovať dúhu
            • 23.6.2021 – dopoludňajších hodinách  vystúpenie sokoliara na školskom dvore
            • 23.6.2021 – rozlúčka s predškolákmi v popoludňajších hodinách s účasťou jedného rodiča na dieťa na školskom dvore (bližšie podmienky a program spresníme v neskoršom ozname).

Poznámka: V prípade nepriaznivého počasia sa rozlúčka presunie na iný dátum.

• Streda22. 5. 2024