• ​​​​​​​OZNAMY PRE STRAVNÍKOV materskej školy v Chtelnici

poldenná strava                            1,70 €

celodenná strava s dotáciou       0,70 €

poldenná strava s dotáciou         0,30 €

Štátna dotácia na obedy v Materskej škole je 1,40 €  na deň. Nárok  na ňu majú deti predškolského veku a deti z rodín, ktoré sú v hmotnej núdzi.

V zmysle všeobecne záväzného nariadenia obce Chtelnica, zákonný zástupca dieťaťa prispieva na úhradu režijných nákladov v školskej jedálne sumou 5 €  na dieťa mesačne .Táto suma bude pripočítaná k sume za stravné . Oznámenie o výške tejto sumy vám príde elektronickou poštou na adresu vami uvedenej  v zápisnom lístku stravníka, úhrada musí prebehnúť do 15 dňa v mesiaci.

Odhlásiť, alebo prihlásiť     dieťa z obeda sa dá osobne zápisom do  zošita, ktorý je na chodbe materskej školy, alebo telefonicky na čísle  0337794143    do 7,00 hodiny

Včas neodhlásený obed si môžete prísť prevziať do 12,00 hodiny a sami si ho preložíte z taniera do vlastných nádob. Z hygienických predpisov nie je možné manipulovať s vašimi nádobami.

Ak sa dieťa so štátnou dotáciou nezúčastní  výchovno  – vyučovacieho procesu v materskej škole a nie je riadne odhlásené zo stravy, musí rodič náklady uhradiť v plnej výške.

• Poplatky za stravu v jedálni MŠ na šk.rok 2023/2024

Druh/názov poplatku