• Školská zrelosť

• Milí rodičia predškolákov, dávame vám do pozornosti nasledovné oznamy týkajúce sa školskej zrelosti:

• Naši predškoláci, na základe vašich informovaných súhlasov, budú dňa 9.3.2023 v doobedňajších hodinách v MŠ vyšetrení na školskú zrelosť špeciálnymi pedagogičkami z Centra poradenstva a prevencie E.F. Sherera, Piešťany
            • Na našej webovej stránke v sekcii Knižnica sa nachádza časť: Pre predškolákov, kde nájdete články a hry, v časti Článok je taktiež venovaný tejto téme text: Čo by mal vedieť budúci prvák a v časti Videá nájdete k danej téme video Školská zrelosť
            • Dňa 7.3.2023 v čase od 15.45 h. privítame v jedálni MŠ pani riaditeľku/ špec. pedagogičku Centra poradenstva a prevencie z Piešťan Mgr. Dankovú Patríciu. Poskytne, prostredníctvom  odbornej  prednášky, rady pre rodičov predškolákov a nielen pre tých. Budú sa týkať školskej zrelosti, námetov na hry a cvičenia, problémov a prejavov nezrelosti. Všetci ste srdečne vítaní.
            • 3 a 4.apríla 2023 bude v ZŠ Chtelnica zápis budúcich prváčikov do I.roč. na budúci šk.rok.(o všetkých podrobnostiach týkajúcich sa zápisu vás včas budeme informovať)na našej webovej stránke aj na stránke ZŠ a oznamoch.
            • V marci chystáme, v spolupráci so ZŠ, exkurziu detí veľkých tried do I.roč. v ZŠ, aby sa deti oboznámili s prostredím školy, školským režimom a vyučovaním.
            • Na triede  pani učiteľky sú k dispozícií, môžete sa s nimi o vašich deťoch poradiť.

Želáme vám a vašim deťom veľa úspechov.

• OZNAM – prerušenie prevádzky cez jarné prázdniny

• Oznamujeme rodičom, že vzhľadom pre nedostatočný počet prihlásených detí na jarné prázdniny, prevádzka MŠ počas týchto dní t.j. od 20.02.2023 do 24.02.2023 (spolu 5 pracovných dní)

NEBUDE, bude prerušená, a to so súhlasom zriaďovateľa MŠ.

Riadna prevádzka MŠ sa obnoví po prázdninách od 27.02.2023, t.j. v pondelok. Po prázdninách všetci rodičia podajú Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

• OZNAM - Prerušenie prevádzky MŠ

• Milí rodičia, oznamujeme vám, že vzhľadom na vysokú chorobnosť detí BUDE PRERUŠENÁ prevádzka MŠ v dňoch 9.12.2022 - 13.12.2022 vrátane ( t.j. tri vyučovacie dni). A to so súhlasom zriaďovateľa školy a na základe usmernenia  RUVZ. Rodičia predškolákov za tieto dni deti neospravedlňujú. Ďakujeme za pochopenie!

• OZNAM - Vianočné prázdniny

• Oznamujeme rodičom, že vzhľadom na nízky počet prihlásených detí (2 deti) na vianočné   prázdniny, prevádzka MŠ počas týchto dní t.j. od 23.12.2022 do 07.01.2023 (spolu 9 pracovných dní) BUDE  PRERUŠENÁ  so súhlasom zriaďovateľa MŠ. Riadna prevádzka MŠ sa obnoví  po prázdninách  od 09.01.2023, t.j. v pondelok. Ďakujeme za pochopenie!

• OZNAM- Čaro adventu (akcie do konca decembra 2022)

• Milí rodičia, oznamujeme vám, že v tomto čarovnom adventom čase nás čaká ešte nasledovné:

- V utorok 6.12. nás navštívi Mikuláš, dobré deti obdaruje darčekom, my mu zasa zaspievame, spoločne sa potešíme,( v dopoludňajších hodinách, len deti bez rodičov).

- 8.12. nás čaká predstavenie p. Repkovej s názvom Čarovačky-povedačky-vinšovačky (Ľudové zvyky od Lucie do Vianoc), v dopoludňajších hodinách- len deti.

- 9.12. nahrávame vianočné predstavenie na video s p. P. Lukačovičom ( v dopoludňajších hodinách-len deti). Prosíme preto všetkých rodičov, aby svoje deti v tento deň obliekli do biela(biele tričko/pulóvrik, pančušky, šaty, sukne, blúzky, legíny, nohavice), ak je to možné. Všetci sa totiž zmeníme na anjelikov. Toto video bude do Vianoc k dispozícií k videniu, o jeho dostupnosti vás aktuálne budeme informovať.

- 10.12. o 15,00 h. na nás čaká na námestí Mikuláš a vianočná tržnica. Všetci ste srdečne vítaní, deti z veľkých sa predstavia programom s piesňami. Deti teplo oblečte, pretože na svoje vystúpenie budú čakať do 15,30h.

- V týždni od 12.12.-16.12. budeme s deťmi veľkých tried koledovať s prianím krásnych sviatkov počas dopoludňajších vychádzok po dedine.

Navštívime: OU, ZŠ, miestne obchody, PD, Poštu, Zubnú ambulaciu a iné.
            Všetky výdavky na akcie (darčeky, občerstvenie, materiály a vstupné na vystúpenie) bude hradené z príspevku RZ, ďakujeme!

Prajeme vám príjemné prežitie Adventu!

• Jesenné prázdniny

• Oznamujeme rodičom, že vzhľadom na nízky počet prihlásených detí (8 deti) na jesenné  prázdniny, prevádzka MŠ počas týchto dní t.j. od 28.10.2022 do 31.10.2022 (spolu 2 pracovné dni) BUDE  PRERUŠENÁ so súhlasom zriaďovateľa MŠ. Riadna prevádzka MŠ sa obnoví  po prázdninách  od 02.11.2022, t.j. v stredu. Ďakujeme za pochopenie!

• Utorok21. 5. 2024