• OZNAMY PRE STRAVNÍKOV materskej školy v Chtelnici pre školský rok 2023/24

poldenná strava                            1,70 €

celodenná strava s dotáciou       0,70 €

poldenná strava s dotáciou         0,30 €

Štátna dotácia na obedy v Materskej škole je 1,40 €  na deň. Nárok  na ňu majú deti predškolského veku a deti z rodín, ktoré sú v hmotnej núdzi.

V zmysle všeobecne záväzného nariadenia obce Chtelnica, zákonný zástupca dieťaťa prispieva na úhradu režijných nákladov v školskej jedálne sumou 5 €  na dieťa mesačne .Táto suma bude pripočítaná k sume za stravné . Oznámenie o výške tejto sumy vám príde elektronickou poštou na adresu vami uvedenej  v zápisnom lístku stravníka, úhrada musí prebehnúť do 15 dňa v mesiaci.

Odhlásiť, alebo prihlásiť     dieťa z obeda sa dá osobne zápisom do  zošita, ktorý je na chodbe materskej školy, alebo telefonicky na čísle  0337794143    do 7,00 hodiny

Včas neodhlásený obed si môžete prísť prevziať do 12,00 hodiny a sami si ho preložíte z taniera do vlastných nádob. Z hygienických predpisov nie je možné manipulovať s vašimi nádobami.

Ak sa dieťa so štátnou dotáciou nezúčastní  výchovno  – vyučovacieho procesu v materskej škole a nie je riadne odhlásené zo stravy, musí rodič náklady uhradiť v plnej výške.

• OZNAM - Pozvánka na I. zasadnutie RZ

• Pozývame všetkých  rodičov na rodičovské stretnutie, ktoré sa uskutoční dňa 05.09.2023 t. j v utorok so začiatkom o 16.00 hod. v   budove MŠ Chtelnica. Účastný bude aj p.riaditeľ. Na RZ sa dozviete všetky dôležité informácie k plateniu poplatkov, o prevádzke a organizácií MŠ a iné. Vaša účasť je potrebná. Ďakujeme za porozumenie a spoluprácu!

• OZNAM- Začiatok školského roka 2023/2024

• Oznamuje rodičom, že začiatok školského roka  2023/2024 je 04.09.2023 ( t.j. v pondelok) v riadnej celodennej prevádzke, a to od 06.15 hod.-16.15 hod.

Čo potrebuje dieťa pri nástupe do MŠ

·  prezúvky (nie šlapky!!!)

·  náhradné oblečenie do skrinky (najmenšie deti aj viac kusov)

·  pyžamo

.  hrebeň

Všetko podpísané!!!

Žiadame Vás, milí rodičia,  aby ste sledovali dôsledne oznamy na našej webovej stránke, na nástenke v MŠ, a v prípade nejasností sa informovali priamo na triede u svojej p.učiteľky. Zároveň  žiadame rodičov, ktorých deti nenastúpia od 4.9.2023 do MŠ z rôznych dôvodov, aby túto skutočnosť telefonicky oznámili  zástupkyni MŠ do 31.8.2023 na tel.čísle :0901 702 305.

Ďalšie oznamy, tlačivá potrebné k začiatku šk. roka  a aktuálne pokyny uverejníme 1.9.2023. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

• OZNAM- prerušenie prevádzky MŠ počas letných prázdnin

• Oznamujeme rodičom, že od 17.7.2023- 31.8.2023 bude prerušená prevádzka MŠ. Nový šk.rok 2023/2024 zahájime v pondelok 4.9.2023. Pokyny k začiatku šk. roka  zverejníme  na konci prázdnin na našej stránke a vyhlásením do miestneho rozhlasu.

Prajeme vám príjemné prežitie letných prázdnin, plných oddychu, radosti a krásnych zážitkov.

• OZNAM- preberanie rozhodnutí

• Milí rodičia, riaditeľ školy vydal rozhodnutia o prijatí/resp. neprijatí dieťaťa do MŠ. Pre rozhodnutia si môžete prísť dňa 13.6.2023 t.j. v utorok v čase od 10,30 h - 14,00h.

Pre rozhodnutia si môžu prísť do MŠ:

1. obaja rodičia, kedy ich naraz podpíšete a jeden necháte priamo v MŠ,

2. jeden z rodičov, ktorý ich zoberie domov a jeden originál rozhodnutia podpísaný oboma rodičmi prinesie obratom späť do MŠ.

V prípade otázok volajte na tel.: 0901 702 305

• Zmena miesta a organizácie Dňa matiek

• Milí rodičia, vzhľadom na počasie, meníme miesto konania oslavy Dňa matiek. Dátum 17.5.2023, t.j. streda zostáva, ale miesto konania bude JEDÁLEŇ v ZŠ Chtelnica, so začiatkom o 16,00h.Vzhľadom k tejto zmene vás žiadame, aby ste si v daný deň  svoje deti z  MŠ prebrali už do 15,10h. A spolu s deťmi  prišli priamo do jedálne základnej školy(vstup bude cez hlavný vchod)v čase  od 15,45- do 15,55h. Deti treba primerane obliecť,  ako sme vás už informovali (biele tričko, košeľa, sukňa, tmavé nohavice, prípadne klobúk ,čelenka). Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu!

• Letná prevádzka

• Oznamujeme rodičom detí, že vzhľadom na dostatočný počet prihlásených detí, prevádzka MŠ počas letných prázdnin , t.j. 3.7.-14.7.2023 (spolu 9 pracovných dní) BUDE,  a to so súhlasom zriaďovateľa školy. Prevádzka bude, vzhľadom na počet detí,  obmedzená na dve triedy.  Alikvotnú časť  príspevku (11,50 €) na dané  dni rodičia zaplatia na konci júna. Ďakujeme za pochopenie.

• Streda22. 5. 2024