• Milí rodičia,

keďže škôlka zostáva naďalej zatvorená z rozhodnutia nášho ministra (bližšie viď: OZNAM-ROZHODNUTIE), postupne budeme ponúkať  aktivity k jednotlivým týždňovým témam, ktoré by sme reálne v MŠ s deťmi prebrali. Nájdete ich v sekcii Knižnica, pod názvom Hry. Námety na hry a činnosti sú rôzneho charakteru, úrovne, dajú sa však prispôsobiť pre deti vzhľadom na vek  a tiež v zmenených podmienkach u vás doma. Ak budete mať chuť a čas, deti môžete takto vzdelávať a rozvíjať. K jednotlivým témam deti môžu vždy kresliť či maľovať rôzne obrázky, ktoré neskôr v našej MŠ využijeme na vytvorenie celoplošnej výstavky alebo si z nich na triede urobíme spoločné obrázkové knihy.

Všetci sme sa ocitli v sťažených podmienkach a musíme sa im prispôsobiť. Veríme však, že to spolu zvládneme.

Vám i Vašim deťom želáme pevné zdravie a veľa príjemných spoločných chvíľ.

Vaša škôlka!

• Rozhodnutie

• Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky mimoriadne prerušuje prevádzku školských zariadení od 30. marca 2020 do odvolania.

Branislav Gröhling

Bratislava 26. marca 2020

POZNÁMKA: termín podávania žiadosti na prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie na školský rok 2020/2021 do materskej školy Chtelnica zatiaľ zostáva nezmenený, a to v dňoch  5. a 6. 5. 2020. Spôsob podávania žiadosti a bližšie informácie ešte poskytneme na stránke  MŠ  a aj vyhlásením do miestneho rozhlasu.

• Milí rodičia, milé deti,

• postihla nás všetkých nepredvídateľná situácia, museli a ďalej musíme sa jej prispôsobiť.... Napriek tomu veríme, že ten voľný čas využijete aj na príjemné chvíle venované svojim deťom v spoločných hrách, čítaní rozprávok, rozprávaní sa, či spievaní, kreslení, pečení...alebo iných činnostiach. Na inšpiráciu sme pre deti pripravili niekoľko básní a textov piesní, ktoré budeme postupne na stránku nahrávať. Sú o vítaní jari, kvietkoch, Veľkej noci, či o mamičke. Básne na Deň matiek môžete postupne svoje deti učiť k spoločnému programu.

Želáme hlavne pevné zdravie, veľa trpezlivosti, tvorivosti Vám i celým Vašim rodinám. Taktiež veríme, že sa čoskoro opäť spolu stretneme v našej školičke.

• OZNAM O PRERUŠENÍ MŠ!

• Na základe pokynov obce Chtelnica ako zriaďovateľa ZŠ s MŠ oznamujeme rodičom, že od 11.3. (streda) - 13.3.2020 (piatok) bude prevádzka MŠ z mimoriadnych dôvodov prerušená! Zároveň žiadame rodičov, aby si v priebehu utorka t.j. 10.3.2020 prišli do MŠ pre všetky veci svojich detí (úbory, uteráky, kefky, posteľné prádlo, pyžamá a oblečenie zo skriniek) z dôvodu dezinfekcie. Naďalej sledujte oznamy MŠ a vyhlásenia miestneho rozhlasu. Za pochopenie ďakujeme!

• HURÁ KARNEVAL!!!

• KDE: v ZŠ – jedáleň

KEDY: 13.2.2020

HODINA: 14,30 Hod.

CENA VSTUPNÉHO: Dospelí: 2 eurá

Deti bez masiek: 1 euro

Masky: Zdarma

Tombola: 4ks za 1 euro

Čaká na Vás bohatá tombola a skvelý zábavný program.

O občerstvenie je postarané. Môžete si zakúpiť v bufete , všetko čo vám hrdlo ráči.

Srdečne ste všetci vítaní.

Vážení rodičia ,touto cestou Vás žiadame ,aby ste si v deň karnevalu prišli pre deti do 13,00 hod, nakoľko sa všetci zamestnanci MŠ zapoja do organizovania Karnevalu.

Za pochopenie ĎAKUJEME.

• Sobota18. 5. 2024