• OZNAM dôležité !!!- prerušenie prevádzky MŠ

• Milí rodičia, riaditeľ školy, na základe rozhodnutia a odporúčania RÚVZ v Trnave a so súhlasom zriaďovateľa, oznamuje, že prevádzka MŠ bude PRERUŠENÁ od štvrtka, t.j. 21.12. 2023 z dôvodu zvýšenej  chorobnosti detí.Ďakujeme za pochopenie!

Prevádzka MŠ sa obnoví po prázdninách, t.j. v pondelok, 08.01.2024.

• Vianočné prázdniny

• Oznamujeme rodičom, že vzhľadom na nízky počet prihlásených detí (3 deti) na vianočné   prázdniny, prevádzka MŠ počas týchto dní t.j. od 23.12.2023 do 07.01.2024 (spolu 7 pracovných dní) NEBUDE, a to so súhlasom zriaďovateľa MŠ. Riadna prevádzka MŠ sa obnoví  po prázdninách  od 08.01.2024, t.j. v pondelok. Ďakujeme za pochopenie!

• Koľko lásky sa zmestí - POĎAKOVANIE

• Milí rodičia, milé deti! V mene organizátorov dobrovoľnej zbierky „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“ by sme sa chceli srdečne poďakovať všetkým, ktorí sa s nami rozhodli zapojiť aj tento rok. ZŠ spolu s MŠ sa podarilo vyzbierať naozaj veľké množstvo krásnych krabičiek. S láskou v nich boli zabalené sladkosti, čaje, kávy, krížovky, milé drobnosti, mnohé ručne vyrábané ozdôbky, rukavice, ponožky, krížovky, knižky, kozmetika a najmä krásne pozdravy od detí. Krásne pomaľované krabice, ktoré určite vyčaria úsmevy na tvárach vyzdobili žiaci v ŠKD a žiaci 4.B. Dnes sme všetky krabičky, za výdatnej pomoci žiakov 5.A, odovzdali našej pridelenej koordinátorke, ktorej sa ledva zmestili do plného auta. Tá ich pred Vianocami odovzdá do zariadení pre seniorov v Jaslovských Bohuniciach a Voderadoch a aspoň v podobe fotiek nám zazdieľa atmosféru a radosť v očiach seniorov pri ich predávaní. Touto cestou chceme poďakovať všetkým rodičom a vyučujúcim, ktorí sa s deťmi rozprávali o význame tejto akcie a povzbudzovali v nich empatiu, solidaritu a prosociálnosť. Lebo aj o tom by mali byť Vianoce.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

• Tento rok sme rozhodli stať oficiálnym partnerom 6. ročníka celoslovenskej výzvy "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok." Zapojenie je DOBROVOĽNÉ! Minulý rok sa nám v základnej škole spoločnými silami podarilo vyzbierať naozaj veľké množstvo krásnych krabičiek od srdca, ktoré určite vyčarili radosť a úsmev na tvárach seniorov v zariadeniach v Jaslovských Bohuniciach a Voderadoch. Tento rok rozširujeme túto výzvu aj pre materskú školu. V rámci tém, ktoré sú dôležitou súčasťou výchovno-vzdelávacieho procesu, sa snažíme so deťmi otvárať témy týkajúce sa empatie a prosociálneho správania. Aj takéto akcie sú dôležitým príkladom toho, aké hodnoty sú živote dôležité. Tým, že spoločne pripravíme darček, ktorý poteší niekoho iného, obdarujeme vlastne aj sami seba. Ak sa rozhodnete s nami do výzvy zapojiť, chceli by sme vás poprosiť, aby ste krabičku pripravili podľa priložených pokynov - plagát v prílohe. Musí byť zabalená tak, aby sa dala otvoriť a skontrolovať. Dostali sme prosbu, aby sme do balíčkov nevkladali sviečky (ktoré si v zariadeniach nesmú zapáliť), vitamíny, lieky, či použitú kozmetiku či iné používané predmety. Ak by bolo možné spraviť krabičku so sladkosťami špeciálne pre diabetikov, boli by nám veľmi vďační. Balíčky prosíme odovzdať triednej učiteľke v termíne najneskôr do 24.11.

• Jesenné prázdniny

• Oznamujeme rodičom, že vzhľadom na nízky počet prihlásených detí (10 detí) na jesenné prázdniny, prevádzka MŠ počas týchto dní t.j. 30.10.2023 - 31.10.2023 (spolu 2 pracovné dni) NEBUDE, a to so súhlasom zriaďovateľa MŠ. Riadna prevádzka MŠ sa obnoví  po prázdninách  od 02.11.2023, t.j. vo štvrtok. Ďakujeme za pochopenie!

• Piatok26. 4. 2024