• OZNAM- FOTOGRAFOVANIE

• Oznamujeme rodičom, že  v mesiaci  máj pripravujeme fotenie detí (presný dátum ešte oznámime).

Fotenie je nasledovné:

1. Spoločné fotky celej triedy, fotia sa všetky deti, platí sa z príspevku ZRPŠ, rodičia už neplatia
            2. Portréty  detí(ukážka pod textom), množstvo, rozmery fotiek bude možné vybrať podľa náhľadu. Fotia sa len deti prihlásené rodičmi na prihláške v MŠ, za fotka platia rodičia podľa výberu fotiek, ceny budú zverejnené na objednávke, ak sa rodičom nebude portrét páčiť, platiť za náhľad nebudú.
            3. Fotenie predškolákov na spoločné pamätné tablo, platí sa z príspevku ZRPŠ, rodičia už neplatia

Rodičia, ktorí nesúhlasia s fotením svojho dieťaťa ani na tablo, ani na spoločnú fotku triedy, nech svoje rozhodnutie nahlásia v MŠ. Fotiť sa bude na školskom dvore v súlade  protiepidemiologických opatrení. Fotí p. Peter Lukačovič, pre prípadnú dohodu o fotení ho môžete kontaktovať na tel.čísle:0915 700 897

eduresized_549A1359.jpg

eduresized_549A1308.jpg

eduresized_549A1378.jpg

eduresized_549A1312.jpg

eduresized_549A1382.jpg

eduresized_549A1317.jpg

• Prevádzka MŠ od 26.4.2021

• Nové čestné vyhlásenie na stiahnutie : cestne_vyhlasenie_ZZ.docx

Vyhlasenie_zakonneho_zastupcu_8.3(1)(1)(1).docx

Prevádzka MŠ od 26.4.2021 bude v nezmenených podmienkach:

a)  aspoň jeden zákonný zástupca (odporúčame, aby sa dali otestovať obaja rodičia) musí mať negatívny antigénový alebo PCR test a členovia domácnosti nesmú byť v karanténe, platnosť testu je 7 dní

b) zákonný zástupca predloží k nahliadnutiu potvrdenie o negatívnom testovaní škole

c) predloží čestné vyhlásenie a  pri neprítomnosti dieťaťa v MŠ aj Vyhlásenie od bezinfekčnosti (obe tlačivá pod textom)

- výnimky z testovania:

a)osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 a má o jeho prekonaní doklad nie starší ako 180 dní,

d)osobu, ktorá sa preukáže, že jej bolo diagnostikované ochorenie COVID-19 v období nie dávnejšom ako 180dní od okamihu vstupu,

b)osoba zaočkovaná:

1.druhou dávkou mRNA (Pfizer, Moderna)  vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,

2.prvou dávkou vektorovej vakcíny (AstraZaneca) proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4týždne,

3.prvou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní, ak bola táto dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,

c)osoby nad 65 rokov veku,

d)dieťa do desiatich rokov veku,

e)osobu, ktorej zdravotný stav alebo zdravotná kontraindikácia neumožňuje vykonanie testu na ochorenie COVID-19...

Tieto výnimky zákonný zástupca zaznačí do čestného vyhlásenia v časti "b)" čestného vyhlásenia "výnimky"

• Zápis do 1. ročníka (2021/2022)

• Oznamujeme rodičom predškolákov, že zápis do 1. ročníka prebehne iba elektronickou formou, teda vyplnením elektronickej prihlášky s následným overovaním údajov.

Elektronickú prihlášku treba vyplniť (gramaticky správne aj s diakritikou - dĺžne, mäkčene, aj veľké začiatočné písmená).

Ak rodič nemá možnosť vyplniť elektronickú prihlášku, príp. si ju vytlačiť, tlačivo v papierovej podobe bude možné prevziať si na dverách školy, alebo v MŠ.

Overovanie údajov sa uskutoční v utorok a v stredu 20. a 21. apríla 2021 v čase od 14.00 do 17.00h v budove školy. Rodič prinesie rodný list dieťaťa, vytlačenú a oboma rodičmi podpísanú prihlášku (z dôvodu ustanoveniu o správnom konaní) aj v prípade, že rodičia nežijú v spoločnej domácnosti). Kvôli urýchleniu overovania si môže rodič doma vytlačiť a vypísať  aj priloženú žiadosť o prijatie do 1. ročníka spolu s prihláškou na náboženskú alebo etickú výchovu.

Ak si rodič chce overiť školskú zrelosť svojho dieťaťa, treba si už v tomto čase zahlásiť termín v CPPPaP Piešťany na tel. čísle: 033/7743423 alebo 0911 887 745 .

Prosíme, aby ste naďalej sledovali webstránku školy.

Prihlaska_k_zapisu_prvakov_(1).docx

zapisny-listok-do-SKD_(2).pdf

ziadost_do_1._rocnika.docx

• Prevádzka MŠ od 19.4.2021

• Oznamujeme rodičom, že od 19.4.2021 budú naďalej  podmienky prevádzky MŠ nezmenené, tak ako je to v ozname z 12.4.2021, aj s potrebným tlačivami.

Ako vyplýva z usmernenia MŠVVaŠ SR a dokumentu Návrat do škôl (z 12.4.2021) taktiež v súlade s aktuálnymi pravidlami COVID AUTOMATU je vyžadovaný test  s negatívnym výsledkom s platnosťou 7 dní od zamestnancov aj rodičov detí, ktoré navštevujú MŠ, ako aj každej osoby, ktorá vstúpi do budovy MŠ, napriek tomu, že sme ako okres v červenej zóne a celoštátne testovanie sa uskutočňuje každé dva týždne (14 dní).

Zároveň oznamujeme rodičom, že dňa 17.04.2021 v čase od 8:00 do 12:00 hod. bude v telocvični základnej školy prebiehať antigénové testovanie na ochorenie COVID-19. Testovanie bude prednostne určené deťom, rodičom detí, ktoré budú v budúcom týždni navštevovať školu a materskú školu a zamestnancom školy.

Harmonogram:

8:00 - 9:00 hod. - rodičia detí v materskej škole

Je nutné, aby ste pribežne sledovali oznamy na stránke.

• Pondelok29. 4. 2024